Samsung Galaxy J7+ z dwoma aparatami oficjalnie zaprezentowany

Samsung Galaxy J7+ z dwoma aparatami oficjalnie zaprezentowany

Wyraźnie widać, że firma Samsung chciała, aby pierwszym smartfonem z podwójną konfiguracją aparatów był flagowy model Galaxy Note 8. Dopiero później, inne telefony mogą zostać uzbrojone w tę cechę. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, kolejnym oficjalnie już zaprezentowanym w Tajlandii smartfonem z dwoma aparatami jest Galaxy J7+. W tym wypadku mam do czynienia z jednostkami 13 MP i 5 MP.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Jest to wyłącznie ulepszona wersja Galaxy J7 (2017) i posiada 5.5-calowy wyświetlacz FullHD Super AMOLED. Z tym, że nie jest on napędzany przez chipset Exynos 7870, a jak wskazują przypuszczenia przez Mediatek Helio P20 z procesorem o maksymalnym taktowaniu 2.4 GHz. Galaxy J7+ posiada też 4 GB pamięci RAM, a nie 3 GB jak wspomniany wcześniej model. Posiada też 32 GB pojemności wbudowanej, którą można rozszerzyć.

Aparat 13 MP posiada jasny obiektyw z przesłoną f /1.7, a jednostka 5 MP posiada obiektyw z przesłoną f/1.9. Pozwala to uzyskać lepszy efekt głębi zdjęcia, którą można edytować nawet po wykonaniu zdjęcia. Umożliwia to wykonanie lepszych zdjęć w słabym oświetleniu oraz uzyskanie efektu bokeh. Z przodu znajduje się 16-megapikseowy aparat z przesłoną f/1.9.

Nowo zaprezentowany smartfon posiada baterię o pojemności 3000 mAh, a więc znacznie mniejszą niż w przypadku Galaxy J7 (2017) i Galaxy J7 Pro- 3600 mAh. Mają one identyczne rozmiary, a więc wpływ na to może mieć podwójny aparat. Samsung Galaxy J7+ posiada czytnik linii papilarnych w przednim przycisku, funkcję Always On Display oraz wsparcie dla Bixby.

Cena tego telefonu to 12.900 THB, a więc około 1400 złotych. Nie wiadomo jak z innymi rynkami, ale może on trafić do innych krajów azjatyckich.

Źródło: GSMArena