Budowa domu – start

Szczęsliwi mamy już załatwione pozwolenie na budowę, wykonany idealny plan budowy i projekt domu oraz zamówioną profesjonalną ekipę budowlaną, należy zacząć od fundamentów naszej nieruchomości.

Porządnie postawione fundamenty dadzą nam pewność, że dom będzie stał stabilnie i nie straszna będzie mu żadna wichura ani śnieżyca. Stabilność i trwałość zapewnią nam tylko i wyłącznie materiały budowlane, tzn cegły i pustaki oraz zaprawy do klejenia i spajania ze sobą poszczególnych elementów, najwyższej jakości. Nie dajmy się zwieść ani reklamom, ani zapewnieniom Pana Majstra o tym, że tańsza o 50% zaprawa jest równie wytrzymała i równie skuteczna co jej droższy konkurent.

Nie warto oszczędzać na budowie naszego domu, gdyż jest to inwestycja długoterminowa i zaniedbanie jej na samym początku wróży tylko późniejsze kłopoty, które mogą narastać w zastraszającym tempie. Tak więc zadbajmy też o to, aby nasze pieniądze nie szły na marne i żebyśmy nie musieli wydawać ich dwa razy na te same elementy do naszej nieruchomości, gdyż jest to po prostu objaw niegospodarności