Znany Księgowy – wybierz z nami dobrego księgowego

Znany Księgowy – wybierz z nami dobrego księgowego

Aktualnie biuro trudni się całościowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami prawa z użyciem innowacyjnych programów do księgowości. Idąc z duchem wzmożonego rozwoju świata biznesu troszczymy się o to, aby nieustannie kreować i oferować innowacyjne podejście jak również zaawansowane rozwiązania, jakie ciągle rozwijamy wewnątrz naszej organizacji. Zajmujemy się generalnym prowadzeniem wirtualnego biura – od obsługi korespondencji po jej przechowywanie, przez co nasi klienci mają możliwość skupienia się na tym, co lubią najbardziej – rozwoju biznesu czy podpisywaniu lukratywnych kontraktów. Oferujemy kompleksowość usług księgowych w twojej firmie. Sprawdź nasze biuro rachunkowe i poznaj cennik prowadzenia księgowości w twojej firmie – znany-ksiegowy.pl. Zapewniamy rejestrację dowolnej spółki w krótkim terminie a także minimum formalności niezbędnych do rozpoczęcia procesu rejestracji. Do finansów czy powierzanych obowiązków podchodzimy solidnie i z całkowitym zaangażowaniem . Usługi świadczone przez naszą firmę skierowane są w głównej mierze do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw działających zarówno w Polsce a także poza nią. Oferujemy Państwu usługi na miarę czasu, rzetelną jak i dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klientów. Nasze biuro oferuje całkowitą obsługę przedsiębiorstw w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Znany księgowy biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe Znany Księgowy – oferta dla polskich firm

Służymy profesjonalnym doradztwem w ramach rachunkowości oraz prawa spółek. Gwarantujemy pełen zakres obsługi. Obsługujemy w pełnym zakresie małe oraz średnie przedsiębiorstwa. Nasze biuro gwarantuje pełen zakres usług związanych z prowadzeniem księgowości, obejmujących:

prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, prowadzenie księgi handlowej,

prowadzenie pozostałych ewidencji, rozliczanie wynagrodzeń pracowników (listy płac) czy ubezpieczeń ZUS, zgłaszanie pracowników do ZUS, wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniach, zarobkach, świadectw pracy, przygotowanie deklaracji i raportów (Urząd skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych), doradztwo przy otwieraniu działalności gospodarczej i wyborze opodatkowania. Fachowo poprowadzimy rozliczenia wspólnot mieszkaniowych. Trudnimy się także prowadzeniem ewidencji księgowych czy rozliczaniem podatkowym (vat, pit) rolników indywidualnych. Pomimo, że naszą specjalnością jest szeroko pojęta rachunkowość, nie ograniczamy się wyłącznie na tym aspekcie. Oferujemy dodatkowo doradztwo czy pisanie wniosków w zakresie dotacji wspólnotowych. Na naszą obsługę księgową składa się niemało komponentów. Szczerze zapraszamy do współdziałania! jeśli szukasz dobrego biura rachunkowego to zapraszamy do naszej firmy Znany Księgowy. Pomożemy wam. Mamy lata praktyki w świadczeniu księgowości.