Integracja z Allegro – uporządkuj swoją sprzedaż

Integracja z Allegro – uporządkuj swoją sprzedaż

Jeżeli działasz w sklepie internetowym i jednocześnie myślisz o prowadzeniu aukcji allegro pamiętaj, że ważna jest kompatybilność obu sektorów.
Dowiedz się, czemu integracja z Allegro jest tak ważna?

Jakie są zyski dla sklepu internetowego?

Własny sklep internetowy to źródło dobrego zarobku, ale też ciągła potrzeba udoskonalania sprzedaży i rozwijania kontaktów z klientem. Warto jest skorzystać z miejsc, które wesprą na naszą większą widoczność. Korzystanie z kont Allegro pozwala na dotarcie do większej grupy odbiorców.

Żeby jednak wszystko działało jak należy, warto jest połączyć oba systemy działania i dzięki temu zmniejszyć trudności obsługi zamówień.

Dzięki integracji Allegro możesz zaoszczędzić wiele czasu, ponieważ większość czynności skraca się. Błyskawicznie wystawisz oferty na kampanii Allegro, czyli jednocześnie masz szanse dotrzeć do większej ilości osób.

Twoje oferty staną się pretensjonalniejsze, system będzie wskazywał właściwe kategorie, w których produkty powinny się znaleźć.

Co daje integracja na własnym sklepie internetowym?

Integracja daje dostęp do wielu ułatwień dla właścicieli stron internetowych, w których prowadzona jest sprzedaż.

Konto Allegro zostanie połączone z asortymentem, który posiadają sklepy internetowe, dzięki temu na bieżąco aktualizowane są zarówno ceny produktów jak i ich ilość. Taki układ pozwala na uniknięcie pomyłek oraz problemów przy sprzedaży hurtowej. Widzisz dokładnie ile i jakie rzeczy masz obecnie na stanie.

W momencie kiedy wystawisz produkty na Allegro będziesz mógł zarządzać swoimi ofertami. Obsługa zamówień staje się dużo łatwiejsza kiedy poprzez moduł modyfikujesz je, uaktualniasz oraz dostosowujesz w trakcie ich trwania.

Aktualizowane może zostać ustawione cyklicznie. Po okresie wyznaczonego przez Ciebie czasu automatycznie będą nad czytywać się zmiany. Nie musisz robić tego ręcznie. Raz wczytane dane będą zawsze dopisywane przez system.

Integracja poprzez moduł nie ogranicza, możesz równocześnie mieć podpięty dostęp do wielu kont na Allegro i w każdym z nich aktualnie działać.

Działaj sprawnie w serwisie Allegro

Dwustronna integracja sklepu internetowego zwiększa sprawność Twojej firmy, a co za tym idzie również zyski.

Ruch na koncie Allegro wpłynie realnie na to jak będzie wyglądała Twoja sprzedaż. Klienci tym częściej będą korzystać z Twojej strony i więcej do niej wracać im większym profesjonalizmem się wykażesz podczas przeprowadzania transakcji.

Jeżeli jesteś zdecydowany na polepszenie jakości Twoich usług poprzez integrację z Allegro, wejdź na stronę x13.pl i poznaj szczegóły zakupu modułu.